KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12009448
nr 1200 9448
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, 2004, Kvinna. Motivet: 67x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:54:57
800 kr
1.000 kr